Telefon
WhatsApp

Öğrenci Görüşleri

Zeynep İlaslan
Zeynep İlaslan

Münih

Almanca bilmeden bu yola girmeye karar verdiğimde Birsen Hanım bana yol gösterici oldu. Şimdi sayesinde Münih Teknik Üniversitesinde okumaya hak kazandım. Hayallerimi gerçekleştirdiler. Bu süreç onlar olmadan benim için çok zorlayıcı olurdu.Vize başvuru sürecinden yurt bulmaya, üniversiteden kabul alma ve üniversite kayıt sürecinin tüm adımlarında çok yardımcı ve takipkar oldular. Adım adım her şeyi açıkladılar. Bu süreci bu derece profesyonel ve güvenilir bir şirketle geçirdiğim için gerçekten çok memnunum. Çok teşekkürler.

DENİZ AKSAÇ
DENİZ AKSAÇ

KÖLN

Sevgili Birsen Hanım ve Dilara Hanımla yollarımız Almanya da yüksek lisans yapmaya karar verdiğimde kesişti. Kendilerine süreç boyunca gösterdikleri ilgi alaka ve güler yüz için ne kadar teşekkür etsem az. İşlerine çok hakim ve çok profesyonel çalışan bir firma. İlk görüşmemizden sonra sadece istedikleri evrakları yolladım ve vize cevabım gelinceye kadar tüm sürecimi kendileri takip ettiler. Okul araştırması vize evrakları çeviriler her türlü prosedürü benim için takip edip olumlu sonucu aldılar. Bence Türkiye'de bu disiplinde çalışan tek firma. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum

EKİN İŞMAN
EKİN İŞMAN

KÖLN

35 yaşındayım eşimle evlenip Almanyaya taşınma araştırması yapmaya başladığımız dönemde Birsen hanım ve Dilara hanımla iletişim kurduk.Dbt danışmanlığın yönlendirmesiyle birlikte yüksek lisans yolu ile gitme kararı aldık.Çeviriler,onaylar,resmi yazışmalar,evrak düzenleme gibi bütün süreçleri hem çok şeffaf hem de çok profesyonel ve ilgili bir şekilde organize ettiler.Özellikle vize süreciyle ilgili tecrübeleri bizim için bulunmaz bir şans oldu.Yaşımızdan dolayı vizeyle ilgili sıkıntı yaşamaktan çok korkmamıza rağmen eşimde bende Dbt danışmanlık sayesinde vizemizi aldık.Sürecin devamındada hala adım adım yanımızdalar sağolsunlar.Yakın zaman içinde son organizasyonları da yapıp Almanyada olacağız.Hem Birsen hem Dilara hanıma ve bütün Dbt danışmanlık çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

46 kayıttan 1 - 3 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

1 2 3 4

Siz de Yorum Bırakın